Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Svamppensler

Art.nr: 41915
40 stk/pk. 10 stk av hver størrelse 1,2 cm, 1,9 cm, 2,6 cm og 4 cm. Av skumgummi med treskaft. Passer til alle overflater og til de fleste malinger. Fra 3 år.
Din pris:
kr 221,00

På lager

Produktfakta

  • Tittel: Svamppensler

Andre kjøpte også

  • Tilbehør
    Svamppensler

    Svamppensler

    Art.nr: 41910
    40 stk/pk. 10 stk av hver størrelse: 2,5 cm, 5 cm, 7,5 cm og 10 cm. Fin til grunning av ulike overflater. Det går fort å grunne med svamppensel og resultatet blir jevnt og fint. Fra 3 år.
    kr 206,00
  • Tilbehør
    Sjablongpensler 6 stk/pk

    Sjablongpensler 6 stk/pk

    Art.nr: 46118
    2 av hver størrelse 8, 15 og 20 mm. Av svinebust med trehåndtak.
    kr 167,00
  • Penselsortiment

    Penselsortiment

    Art.nr: 78708
    50 forskjellige pensler med treskaft, for alle typer maling og underlag.
    kr 463,00
  • Barnepensler

    Barnepensler

    Art.nr: 41721
    24 stk/pk. Grove pensler med tykk bust. Passer fint til de minste barna. Lengde 19 cm, bredde 15 mm.
    kr 336,00
  • Readymix Lekolar 1 l

    Readymix Lekolar 1 l

    Høypigmentert, vannbasert maling. Tørker raskt med en matt overflate og har god dekkevne. Før malingen tørker er den vannløselig, men blir så nesten vanntett. Malingen kan brukes på de fleste overflater. Tørketid ca. 20 min. Kompletter med vår praktiske pumpe 41007.
    Pris fra:
    kr 102,00
  • Passer til

    Liknende produkter

    • Runde svamper

      Runde svamper

      Art.nr: 41523
      10 stk/pk. Syntetisk svamp som passer i blandekopper og paletter med Ø57 mm. Utmerket som egen stempelpute eller som svamppensel. Mål: Ø58 mm, høyde 30 mm. Rengjøring: Følg veiledning på malingen som brukes. Fra 3 år.
      kr 240,00
    • Cellulosesvamp

      Cellulosesvamp

      Art.nr: 41529
      Tavlesvamp. Mål: 13x9,5x3,5 cm.
      kr 93,00
    • Plastbrett

      Plastbrett

      Art.nr: 53463
      Beskytter bordet ved formingsarbeid. Brettet kan brukes ved marmorering, fingermaling, collage og perlearbeider. Passer også fint til sortering og oppbevaring. Mål: 27x35x5 cm. Av styrenplast.
      kr 226,00
    • Penselkopp 170 ml

      Penselkopp 170 ml

      Art.nr: 76164
      Malekopp i propenplast, Ø70 mm.
      kr 13,00
    • Malekopp med lokk

      Malekopp med lokk

      Art.nr: 138400
      12 stk/pk. Liten gjennomsiktig kopp med lokk for fargeblanding eller sortering. Høyde 30 mm, innerdiameter 55 mm. Laget av polypropylen. PVC-fri.
      kr 148,00
    Glemt passord?

    Vil du bli kunde hos oss?

    Du må ha et ha et organisasjonsnummer eller kundenummer for å handle hos oss.

    Registrere meg

    Tilbakestill passord

    Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.