Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og ekspederer derfor ikke ordre under kr 200. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning trykk NEI. Effektivisere ordren din nå trykk JA.

KJÆRE KUNDE

Vi følger løpende utviklingen av koronaviruset og tar alle helsemyndighetenes forholdsregler. Lekolar er i drift og vareleveringer går som normalt. Dere når oss på telefon og mail: 33 72 98 00 | bestilling@lekolar.no | post@lekolar.no. Vi gleder oss til å høre fra deg, og inntil det så følg anbefalinger hva gjelder forebygging av smitte og ta godt vare på hverandre❤

Ønsker du kontakt med en selger nær deg?
Vi har selgere over hele landet som gjerne tar kontakt med deg. 

DISTRIKTSSJEF

   


Anne Barflo,
Distriktssjef
Viken og Innlandet  
anne.barflo@lekolar.no
908 33 752


Niklas Shaw,
Distriktssjef

Agder og Rogaland
niklas.shaw@lekolar.no
940 04 812


Marita Forland Vindheim,
Distriktssjef
Vestland
marita.forland.vindheim@lekolar.no
920 89 144


Beatrice Ek,
Distriktssjef
 
Agder, Viken, Telemark
og Vestfold 
beatrice.ek@lekolar.no
940 17 570


Marianne Wahl, 
Distriktssjef

Viken og Oslo
marianne.wahl@lekolar.no  
915 67 272

Kundeservice
Møre og Romsdal, Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark
info@lekolar.no 
33 72 98 00

Morten Næss
Morten Næss,
Forhandleransvarlig
morten.naess@lekolar.no
907 88 700

   

PROSJEKTSALG

   


Gro-Signy Haug
Prosjektsalg - barnehage
gro-signy.haug@lekolar.no
476 24 268


Lajla Bottolfs,
Prosjektsalg - skole
lajla.bottolfs@lekolar.no
940 08 433

Ellen Kathrine Wilhelmsen
Ellen Kathrine Wilhelmsen,
Prosjektsalg - skole
ellen.kathrine.wilhelmsen@lekolar.no
940 08 432

     

LEKEPLASS / UTEOMRÅDET

   


Jon Gunnar Olsen,
Distriktssjef – lekeplass
Oslo, Viken, Innland, Agder, Telemark
jon.gunnar.olsen@lekolar.no
970 73 719


Veronica Øvereng Jacobsen,
Distriktssjef - lekeplass
Viken, Vestfold, Trøndelag
veronica.jacobsen@lekolar.no
911 18 093


Christian Gulsvik,
Distrikssjef - lekeplass
Rogaland, Vestland, Møre og Romsdal
christian.gulsvik@lekolar.no
905 29 906


Magne Egerhei,
Distriktssjef – lekeplass
Viken, Nordland,
Troms og Finnmark
magne.egerhei@lekolar.no
917 80 129


Fredrik Høgberg,
Distriktssjef - lekeplass
Læringsverkstedet, Espira
fredrik.hogberg@lekolar.no
482 87 073

 

Glemt passord?

Vil du bli kunde hos oss?

Du må ha et ha et organisasjonsnummer eller kundenummer for å handle hos oss.

Registrere meg

Tilbakestil passord

[SE]Ange din e-post så skickar vi dig ett meddelande med en länk för att välja nytt lösenord.