Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og ekspederer derfor ikke ordre under kr 200. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning trykk NEI. Effektivisere ordren din nå trykk JA.

Ønsker du kontakt med en selger nær deg?

Vi har selgere over hele landet som gjerne tar kontakt med deg.

 

DISTRIKTSSJEF

   


Marita Forland Vindheim,
Distriktssjef
Hordaland, Sogn og Fjordane
marita.forland.vindheim@lekolar.no
920 89 144


Niklas Shaw,
Distriktssjef

Vest-Agder og Rogaland

niklas.shaw@lekolar.no
940 04 812


Anne Barflo,
Distriktssjef
Hedmark, Oppland og Akershus 
anne.barflo@lekolar.no
908 33 752


Beatrice Ek,
Distriktssjef
 
Telemark, Aust-Agder,
Vestfold og Østfold
beatrice.ek@lekolar.no
940 17 570


Marianne Wahl, 
Distriktssjef

Buskerud og Oslo
marianne.wahl@lekolar.no  
915 67 272

Kundeservice

Møre og Romsdal,
Trøndelag, Nordland,
Troms og Finnmark

info@lekolar.no 
33 72 98 00

PROSJEKTSALG

   

Gro-Signy Haug
Prosjektsalg - barnehage

gro-signy.haug@lekolar.no
476 24 268

Cristina Jacobson,
Prosjektsalg - barnehage

cristina.jacobson@lekolar.no
975 06 969

 

Bjørn Kise,
Prosjektsalg - skole

bjorn.kise@lekolar.no
905 42 175

Esben Gisle,
Prosjektsalg - skole

esben.gisle@lekolar.no
913 28 042

André Pedersen,
Prosjektsalg - skole

andre.pedersen@lekolar.no
483 20 119

 

   

LEKEPLASS / UTEOMRÅDET

   

Jon Gunnar Olsen,
Distriktssjef – lekeplass

Oslo, Hedmark, Oppland,
Agder-fylkene, Telemark

jon.gunnar.olsen@lekolar.no
970 73 719

Veronica Øvereng Jacobsen,
Distriktssjef - lekeplass

Buskerud, Vestfold, Trøndelag
veronica.jacobsen@lekolar.no
911 18 093

Christian Gulsvik,
Distrikssjef
- lekeplass

Akershus, Rogaland,
Hordaland, Sogn- og
Fjordane, Møre og Romsdal

christian.gulsvik@lekolar.no
905 29 906

Magne Egerhei,
Distriktssjef – lekeplass
Østfold, Nordland, Troms, Finnmark
magne.egerhei@lekolar.no
magne.egerhei@lekolar.no 
917 80 129

Fredrik Høgberg,
Distriktssjef
- lekeplass
Læringsverkstedet, Espira
fredrik.hogberg@lekolar.no 
482 87 073

 

SALGSSJEF

   


Jesper Boberg,
Salgssjef
jesper.boberg@lekolar.no
940 22 250

 

   
Glemt passord?

Vil du bli kunde hos oss?

Du må ha et ha et organisasjonsnummer eller kundenummer for å handle hos oss.

Registrere meg

Tilbakestil passord

[SE]Ange din e-post så skickar vi dig ett meddelande med en länk för att välja nytt lösenord.