Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og ekspederer derfor ikke ordre under kr 200. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning trykk NEI. Effektivisere ordren din nå trykk JA.

Teknisk vedlikehold

Vi har teknisk vedlikehold i vår nettbutikk. Vennligst kontakt kundeservice på 33 72 98 00 for bestillinger og mer informasjon.

Finn din selger

Ønsker du kontakt med en selger nær deg?

Vi har selgere over hele landet som gjerne tar kontakt med deg.

 


Marita Forland Vindheim,
Distriktssjef
Hordaland, Sogn og Fjordane
marita.forland.vindheim@lekolar.no
920 89 144


Niklas Shaw,
Distriktssjef

Vest-Agder og Rogaland

niklas.shaw@lekolar.no
940 04 812


Anne Barflo,
Distriktssjef
Hedmark, Oppland og Akershus 
anne.barflo@lekolar.no
908 33 752


Beatrice Ek,
Distriktssjef
 
Telemark, Aust-Agder, Vestfold og Østfold
beatrice.ek@lekolar.no
940 17 570


Marianne Wahl, 
Distriktssjef

Buskerud og Oslo
marianne.wahl@lekolar.no  
915 67 272


Esben Gisle,
Distriktssjef - skole

Oslo, Buskerud, Telemark, Vestfold og Østfold 
esben.gisle@lekolar.no

913 28 042


Gro-Signy Haug,
Prosjektsalg - barnehage

gro-signy.haug@lekolar.no 
476 24 268

 

Kundeservice

Møre og Romsdal, Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark

info@lekolar.no 
33 72 98 00


Morten Næss,
Forhandleransvarlig

morten.naess@lekolar.no
907 88 700


Magne Egerhei,
KAM
- PBL
magne.egerhei@lekolar.no   
917 80 129


Jesper Boberg,
Salgssjef 

jesper.boberg@lekolar.no
940 22 250

LEKEPLASS / UTEOMRÅDET

   

Jon Gunnar Olsen,
Distriktssjef – lekeplass

Østfold, Oslo, Hedmark, Oppland, Agder-fylkene, Svalbard

jon.gunnar.olsen@lekolar.no
970 73 719

ChrissThore Myrbråten,
Distriktssjef - lekeplass

Akershus, Drammen, Telemark, Vestfold, Trøndelag, Finnmark, Svalbard, Espira
chriss.myrbraaten@lekolar.no
992 39 091

Christian Gulsvik,
Distrikssjef
- lekeplass

Buskerud, Rogaland, Hordaland, Sogn- og Fjordane, Troms, Møre og Romsdal, Nordland

christian.gulsvik@lekolar.no
905 29 906

Fredrik Høgberg,
Distriktssjef
- lekeplass
Læringsverkstedet fredrik.hogberg@lekolar.no 
482 87 073

Magne Egerhei,
KAM - lekeplass
Fornøyelsesparker
magne.egerhei@lekolar.no 
917 80 129