Denne videoen krever informasjonskapsler (cookies) fra YouTube for å kunne spilles av

Les mer om informasjonskapsler

Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Puslespill årstid med observasjon

Art.nr: 130501
4 fine puslespill med årstidene som tema. Med observasjonsøvelse ved hjelp av bildene på rammen rundt. Se på bildet og finn samme gjenstand på puslespillet. Av EVA-skum. 24 brikker. Mål: 33x24 cm. Fra 3 år.

Produktfakta

  • Tittel: Puslespill årstid med observasjon

Andre kjøpte også

  • Puslespill årstid med observasjon

    Puslespill årstid med observasjon

    Art.nr: 161292
    Se på bildet og prøv å finne den samme tingen i puslespillet. 24 biter. Mål: 33x24 cm. Laget av kartong. FSC. Fra 3 år.
    kr 460,00
  • Puslespill fire årstider 4 stk

    Puslespill fire årstider 4 stk

    Art.nr: 16652
    30 biter pr. puslespill. De fire fargeglade puslespillene viser samme gård gjennom våre 4 årstider med aktiviteter som passer de forskjellige årstiden. Mål 29,5x20 cm. Av FSC-sertifisert tre. Fra 3 år.
    kr 539,00
  • Puslespill kart 4 stk

    Puslespill kart 4 stk

    Inneholder verdenskart (107 brikker), europakart (70 brikker), nordenkart (75 brikker) og norgeskart (66 brikker). Av kraftig FSC-sertifisert resirkulert papp. PVC-fri. Fra 6 år.
    Pris fra:
    kr 501,00
  • Puslespill været 8 stk

    Puslespill været 8 stk

    Art.nr: 16082
    Pedagogiske puslespill av tre med fargeglade motiv av all slags vær. Inneholder 8 puslespill med 9, 12, 15 og 18 brikker. Av FSC-sertifisert tre. Mål: 20x15 cm. PVC-fri. Fra 3 år.
    kr 742,00
  • Puslespill norgeskart med dyr

    Puslespill norgeskart med dyr

    Puslespillkart over Norge som viser byer, elver, innsjøer øyer mm. Rundt kartet finnes bilder av dyr som lever i Norge. Av kraftig FSC-sertifisert resirkulert papp. 62 brikker. PVC-fri. Mål: 28,5x36,5 cm.
    Pris fra:
    kr 149,00
  • Liknende produkter

    • Babblarna snakkepakke

      Babblarna snakkepakke

      Art.nr: 123379
      Et herlig sett med materiell å snakke om og leke med. Settet inneholder følgende: Babble fingerdukker - lek og la fantasien flyte! 8-10 cm. Bilen Tut - hvem vil være med? Alle fingerdukkene får plass! Tittei puslespill med babblarne som gjemmer seg bak buskene i Babblarnes dal, men de titter fram når du snur puslebrikken. Morsomt tittepuslespill for de minste. Snakkeboken Daddiddoo Babblarna hvor vi får møte Tut og Babblarna og se inn i Babblarna hus, men hele tiden er det noen som mangler. Hvem? Pek, fortell og prat! Prateboken Babbibboo Babblarna. Hva gjør babblarne? Hvem gjemmer seg bak sofaen? Hvem har bart? Hvem kjører høyest i berg- og dalbanen? Dette er en bok som inviterer til mye snakk om de forskjellige karakterene i morsomme og fristende miljøer. Pek, fortell og prat! Pratebøkene er for det meste uten tekst, og formålet er at voksne og barn skal utforske og snakke sammen om hvert oppslag og hva som skjer på bildene. Morsomt og lærerikt for de minste. Settet inneholder også en lett å følge guide med tips og ideer for hvordan materiellet kan brukes i gruppen.
      kr 1 675,00
    • YOLI språkbrett

      YOLI språkbrett

      Art.nr: 139051
      Språkbrettet er kun basen for alle YOLI-spill. YOLI-spillene består av 30 brikker som legges på språkbrettet i en bestemt kategori, rekkefølge eller på annen måte. Spillene må bestilles separat. Når brikkene legges på språkbrettet, reagerer brettet med en lyd eller en vibrasjon, eller avviser brikken dersom den er feil. Et interaktivt språkspill som fanger barnas interesse med vibrasjoner og lyder. Det fungerer både individuelt og i grupper. De ulike spillene er laget sammen med pedagoger for å inspirere og motivere barna til å prøve ulike løsninger og bruke fantasien. Fra 3 år.
      kr 5 022,00
    • Babblarna plastfigurer BD

      Babblarna plastfigurer BD

      Art.nr: 12048
      6 stk/pk. Ta med Babba, Bibbi, Bobbo, Dadda, Diddi og Doddo på eventyr. Her er alle seks babblarne som plastfigurer! Herlig og morsomt for lek og språktrening. Runde, myke og fargerike, Babblarna-figurene er en klar favoritt i lekekassen eller hvorfor ikke ute i skogen. Figurene er 7-10 centimeter høye. Av PVC uten ftalater. Fra 0 år. Vi anbefaler imidlertid å bruke dem som leker, ikke til å suge eller tygge på.
      kr 377,00
    • Språkspill Toporama preposisjoner

      Språkspill Toporama preposisjoner

      Art.nr: 50223
      Med dette språkutviklende materialet får barna mulighet til å trene forståelse av romslig posisjoner, rekkefølge og retning. Plasser figurene som vist på bildekortet på brettets ulike posisjoner. Pedagogen kan gi instruksjoner verbalt. Det presenteres flere ulike varianter av språkøvelser i den engelske veiledningen som følger med. Inneholder 24 bildekort 19x13 cm, 2 brett av tre samt 14 figurer av tre. For 2-4 barn. Fra 3 år.
      kr 1 147,00
    • Babblarna bokpakke 7 stk

      Babblarna bokpakke 7 stk

      Art.nr: 133790
      Et sett med 7 bøker fra Babblarna
      kr 1 946,00
    Glemt passord?

    Logg inn for å se dine avtalepriser.

    Har du ikke kundenummer eller registrert deg i vår nettbutikk? Ved å logge inn får du direkte tilgang til dine avtalepriser og vil motta våre nyhetsbrev med kampanjer, nyheter og annen nyttig informasjon. Trenger du hjelp til registrering, kontakt vårt kundesenter på info@lekolar.no eller 33 72 98 00.

    Registrere meg

    Tilbakestill passord

    Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.