Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Tips

Game of cones

Tipsnummer 5025 Vanskelighetsgrad: Ganske lett
Del inn gruppen i to lag. Halvparten av deltakerne skal ha kjegler. Spillet går ut på å fange baller i kjeglene. Alle skal delta i aktiviteten, men kun de med kjegler får poeng. Laget får poeng om de har klart å fange 5 baller med sine kjegler uten at motstanderne har rørt ballen eller at ballen har falt i bakken
Passer til 10 barn
kr 385,00

I settet inngår:

Markeringskjegle 38 cm blå

Art.nr 71969
4 stk/pk. Kan stables og brukes både ute og inne. ...
kr 161,00

Innebandyballer

Art.nr 71285
6 stk/pk. Fine innebandyballer for lek- og skolebr...
kr 63,00
Glemt passord?

Logg inn for å se dine avtalepriser.

Har du ikke kundenummer eller registrert deg i vår nettbutikk? Ved å logge inn får du direkte tilgang til dine avtalepriser og vil motta våre nyhetsbrev med kampanjer, nyheter og annen nyttig informasjon. Trenger du hjelp til registrering, kontakt vårt kundesenter på info@lekolar.no eller 33 72 98 00.

Registrere meg

Tilbakestill passord

Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.