Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Tips

Komplementfarger og kontraster

Tipsnummer 2078 Vanskelighetsgrad: Ganske vanskelig
Finn sekundærfargene. Del to av fargene på midten (til A5). Klipp ut en form (egget) i de to andre sekundærfargene, og klipp et hull et sted (eggeplomme) i midten. Sett sammen bunn med form sånn at motsatsene i fargesirkelen kommer sammen. Hva skjer? Hvilke av kombinasjonene er enkle for øyet å se på, og hvilke er vanskelige?
Passer til 30 barn
kr 1 684,00

I settet inngår:

Farget papir A4 120 g 25 farger Farget papir A4 120 g

Art.nr 47120
2500 ark. 100 ark x 25 farger: sitrongul, gul, ora...
kr 1 684,00
Glemt passord?

Logg inn for å se dine avtalepriser.

Har du ikke kundenummer eller registrert deg i vår nettbutikk? Ved å logge inn får du direkte tilgang til dine avtalepriser og vil motta våre nyhetsbrev med kampanjer, nyheter og annen nyttig informasjon. Trenger du hjelp til registrering, kontakt vårt kundesenter på info@lekolar.no eller 33 72 98 00.

Registrere meg

Tilbakestill passord

Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.