Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Skjærehjul bølger 3 stk

Art.nr: 138669
Skjærehjul med bølger, til bruk på leire m.m.
Din pris:
kr 78,00

På lager

Produktfakta

  • Tittel: Skjærehjul bølger 3 stk

Andre kjøpte også

  • Trestempler til leire 12 stk

    Trestempler til leire 12 stk

    Art.nr: 146957
    12 stk. Trestempler i tre ulike design, 4 av hver. Lett å gripe for små hender.
    kr 470,00
  • Dreieskive

    Dreieskive

    Art.nr: 44409
    Dreieskive av metall med rund roterende plate og stødig fot. Brukes ved dekorering av keramikk. Ø18 cm. Vekt 1,3 kg.
    kr 1 684,00
  • Modelleringsverktøy Nr 5

    Modelleringsverktøy Nr 5

    Art.nr: 150696
    Et modelleringsverktøy for å forme og fjerne overflødig leire. Husk å rengjøre verktøyet før leiren tørker. Håndtaket er laget av tre, og løkken er av 6 mm polert stål. Lengde: 13 cm.
    kr 98,00
  • Diagonal spatel i tre

    Diagonal spatel i tre

    Art.nr: 44169
    Diagonal spatel nr 18. Til modellering og forming i leire. Av tre som ikke fester mot leiren.
    kr 22,00
  • Modelleringsverktøy Nr 4

    Modelleringsverktøy Nr 4

    Art.nr: 150695
    Et modelleringsverktøy for å forme og fjerne overflødig leire. Husk å rengjøre verktøyet før leiren tørker. Håndtaket er laget av tre, og løkken er av 6 mm. Lengde 13 cm.
    kr 98,00
  • Liknende produkter

    • Verktøy til leire

      Verktøy til leire

      Art.nr: 44400
      8 stk/pk. Et fint verktøysett for leirearbeid.
      kr 234,00
    • Dekorasjonsdeler til leire

      Dekorasjonsdeler til leire

      Art.nr: 40359
      130 deler/pk. Morsomme deler i blandede størrelser og farger. Lag egne figurer raskt. Alle delene har pigger eller er lette å feste i myk leire, isopor, eller enkle pappruller. Inneholder hender, føtter, neser, øyne, hatter mm. CE-merket. Av polypropen. Fra 3 år.
      kr 483,00
    • Dreieskive

      Dreieskive

      Art.nr: 44409
      Dreieskive av metall med rund roterende plate og stødig fot. Brukes ved dekorering av keramikk. Ø18 cm. Vekt 1,3 kg.
      kr 1 684,00
    • Cellulosesvamp 10 stk

      Cellulosesvamp 10 stk

      Art.nr: 41525
      10 stk/pk. Mål: 13x9,5x3,5 cm.
      kr 651,00
    • Miretter med slynge 20 cm

      Miretter med slynge 20 cm

      Art.nr: 44406
      6 stk/pk. Med trehåndtak og slynger av metall. Lengde ca 20 cm.
      kr 234,00
    Glemt passord?

    Logg inn for å se dine avtalepriser.

    Har du ikke kundenummer eller registrert deg i vår nettbutikk? Ved å logge inn får du direkte tilgang til dine avtalepriser og vil motta våre nyhetsbrev med kampanjer, nyheter og annen nyttig informasjon. Trenger du hjelp til registrering, kontakt vårt kundesenter på info@lekolar.no eller 33 72 98 00.

    Registrere meg

    Tilbakestill passord

    Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.