Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Verktøy til leire

Art.nr: 44400
8 stk/pk. Et fint verktøysett for leirearbeid.
Din pris:
kr 234,00

På lager

Produktfakta

  • Tittel: Verktøy til leire

Andre kjøpte også

  • Modelleringsverktøy

    Modelleringsverktøy

    Art.nr: 44405
    14 stk/pk. Inneholder 7 ulike modeller. Lengde 15 cm. Polystyrenplast.
    kr 116,00
  • Miretter med slynge 20 cm

    Miretter med slynge 20 cm

    Art.nr: 44406
    6 stk/pk. Med trehåndtak og slynger av metall. Lengde ca 20 cm.
    kr 234,00
  • Glasur

    Glasur

    200 ml. Miljøvennlig matt glasur som pensles på brent leire 1-3 ganger for best resultat. Den er enkel å arbeide med og passer fint til undervisning og skole. Kan brennes i opptil 1100°C.
    Pris fra:
    kr 422,00
  • Skoleleire/blåleire 10 kg

    Skoleleire/blåleire 10 kg

    Art.nr: 46867
    Filtrert blåleire uten chamotte. Kan brukes til modellering og dreiing. Etter lufttørking kan den brennes i 920-1040°C og blir gul etter brenning. Inneholder ikke melk, egg og mel. Kunstnermateriell.
    kr 190,00
  • Modelleringsverktøy i tre

    Modelleringsverktøy i tre

    Art.nr: 44167
    5 stk/pk. Spatler til modellering og skulpturering. Av tre som ikke fester mot leiren. Inneholder modeller med 5 ulike spisser. Lengde 15 cm
    kr 68,00
  • Passer til

    Liknende produkter

    • Dreieskive

      Dreieskive

      Art.nr: 44409
      Dreieskive av metall med rund roterende plate og stødig fot. Brukes ved dekorering av keramikk. Ø18 cm. Vekt 1,3 kg.
      kr 1 684,00
    • Dekorasjonsdeler til leire

      Dekorasjonsdeler til leire

      Art.nr: 40359
      130 deler/pk. Morsomme deler i blandede størrelser og farger. Lag egne figurer raskt. Alle delene har pigger eller er lette å feste i myk leire, isopor, eller enkle pappruller. Inneholder hender, føtter, neser, øyne, hatter mm. CE-merket. Av polypropen. Fra 3 år.
      kr 483,00
    • Cellulosesvamp 10 stk

      Cellulosesvamp 10 stk

      Art.nr: 41525
      10 stk/pk. Mål: 13x9,5x3,5 cm.
      kr 651,00
    • Miretter med slynge 20 cm

      Miretter med slynge 20 cm

      Art.nr: 44406
      6 stk/pk. Med trehåndtak og slynger av metall. Lengde ca 20 cm.
      kr 234,00
    • Modelleringsverktøy i tre

      Modelleringsverktøy i tre

      Art.nr: 44167
      5 stk/pk. Spatler til modellering og skulpturering. Av tre som ikke fester mot leiren. Inneholder modeller med 5 ulike spisser. Lengde 15 cm
      kr 68,00
    Glemt passord?

    Logg inn for å se dine avtalepriser.

    Har du ikke kundenummer eller registrert deg i vår nettbutikk? Ved å logge inn får du direkte tilgang til dine avtalepriser og vil motta våre nyhetsbrev med kampanjer, nyheter og annen nyttig informasjon. Trenger du hjelp til registrering, kontakt vårt kundesenter på info@lekolar.no eller 33 72 98 00.

    Registrere meg

    Tilbakestill passord

    Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.