Denne videoen krever informasjonskapsler (cookies) fra YouTube for å kunne spilles av

Les mer om informasjonskapsler

Merk

En uventet feil har oppstått. Vær vennlig å forsøke igjen senere

Bekreft

Er du sikker på at du vil slette?
Er du sikker på at du vil slette?
Informasjon! Lekolar er ISO-sertifisert med tydelige krav til kvalitet, sikkerhet og miljø. I tillegg til intern fokus på forhold som påvirker miljøet i negativ retning. Vi ønsker å redusere antall mindre forsendelser, og av miljøhensyn ønsker vi ikke å ekspedere ordre under 300 kroner. Vi anbefaler deg å spare bestillingen og iverksette ordren ved en senere anledning. Takk for at du hjelper oss å holde en miljøvennlig profil!

Fortsette å handle eller spare bestillingen til senere anledning, trykk NEI. Effektuere ordren din nå, trykk JA.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Blodlansett 200 stk

Art.nr: 167643
Kontaktaktivert blodlansett er et sikkert og praktisk verktøy for kapillærprøvetaking, særlig egnet for undervisningssituasjoner der elever får bli kjent med medisinsk teknologi eller utføre enklere blodanalyser. Lansettens kontaktaktivering innebærer at den kun aktiveres ved direkte hudkontakt, noe som minimerer risikoen for feilbruk og øker tryggheten både for elev og lærere. CE-merket.
Pris fra:
kr 1 690,00

Produktfakta

  • Tittel: Blodlansett 200 stk

Dokumenter og filer

Andre kjøpte også

  • Tegnepapir A4 180 g

    Tegnepapir A4 180 g

    Art.nr: 43012
    250 ark/pk. Fyldig kvalitet og behagelig hvithet. Passer både som tegne- og skissepapir til de fleste tørre teknikker som fargestifter, fargeblyanter og tusjer og tykkere maling som plakatmaling og akrylmaling. FSC-sertifisert.
    kr 407,00
  • Bøtte 10 stk

    Bøtte 10 stk

    Art.nr: 13750
    10 stk/pk. Krafitg bøtte i mykt materiale som tåler frost. Blandede farger. Ø16 cm, høyde 16,5 cm. Av polypropen.
    kr 606,00
  • Modelleire Plastelina 15x350 g

    Modelleire Plastelina 15x350 g

    Art.nr: 44368
    Leire som alltid holder seg myk og smidig. Fargene kan blandes med hverandre. Fargen smitter ikke av på hud eller tekstiler. Tørker ikke. Kan ikke brennes. Inneholder fargene hvit, gul, solgul, oransje, rød, cerise, lys rosa, aprikos, brun, lys grønn, grønn, lys blå, blå, lilla, svart. Uten gluten, soya og nøtter. Fra 3 år.
    kr 843,00
  • Klistremerker storpakke

    Klistremerker storpakke

    Art.nr: 122057
    535 stk/pk. 10 ulike motivark med bilder av fisker, havdyr, roboter, ville dyr, kjøretøy, sommefugler mm. Mål: 10-55 mm. Av syrefritt papir.
    kr 246,00
  • UNO kortspill

    UNO kortspill

    Art.nr: 72355
    Kortspill hvor gjelder det å spille bort kortene sine etter farge eller valør. Den som er først ferdig vinner omgangen, som blir poengtellende. Første spilleren eller laget som når 500 poeng, vinner. Fra 7 år. For 2-4 spillere.
    kr 224,00
  • Liknende produkter

    • Molekylmodell

      Molekylmodell

      Art.nr: 53711
      Organisk kjemi. 97 atomer og 140 bindinger.
      kr 2 195,00
    • Molekylmodeller

      Molekylmodeller

      Art.nr: 53490
      Organisk/uorganisk. 93 atomer og 86 bindinger. Modellene holder godt sammen også ved montering av store molekyler. Fra 8 år.
      kr 2 195,00
    • Blodserum Anti D (Rh), 10 ml

      Blodserum Anti D (Rh), 10 ml

      Art.nr: 140706
      Blodgrupperingsreagens for deteksjon av D-antigenet på humane røde blodceller. Pelikloon anti-D (IgM) er et monoklonalt blodgrupperingsreagens som inneholder humane IgM-antistoffer og er spesielt utvalgt og utviklet som et pålitelig alternativ til polyklonale reagenser. Reagenset oppfyller kravene i gjeldende standarder og retningslinjer. Testprinsippet bygger på agglutinasjonsteknikk, som er basert på antigen-/antistoffreaksjon. Reagensene kan brukes til rør- eller mikroplatemetode. Det anbefales sterkt å inkludere positive og negative kontroller i hver serie med blodgruppetestinger. Dette reagenset vil detektere alle normale D- og de fleste svake D-antigener, men ikke D-varianten kategori VI. Det anbefales sterkt å inkludere positive og negative kontroller i hver serie med blodgruppetestinger. Bør oppbevares ved 2–8 °C for lengre holdbarhet, men er ikke en kjølevare. Leveres i en 10 ml glassflaske.
      kr 1 251,00
    • DNA modellsett elev

      DNA modellsett elev

      Art.nr: 123648
      Modellsett for laboratorier i biologi.
      kr 1 214,00
    • Solcellesett

      Solcellesett

      Art.nr: 140879
      Lær om elektronikk og lodding samtidig som du får en forståelse av hvordan solenergi fungerer med dette settet
      kr 91,00
    Glemt passord?

    Logg inn for å se dine avtalepriser.

    Har du ikke kundenummer eller registrert deg i vår nettbutikk? Ved å logge inn får du direkte tilgang til dine avtalepriser og vil motta våre nyhetsbrev med kampanjer, nyheter og annen nyttig informasjon. Trenger du hjelp til registrering, kontakt vårt kundesenter på info@lekolar.no eller 33 72 98 00.

    Registrere meg

    Tilbakestill passord

    Oppgi din e-postadresse så mottar du en link for å velge nytt passord.